Grudzień 18, 2018 Sklepy i zakupy 0

Moja przyjaciółka od dawna starała się o dziecko. Nie miała łatwej przeprawy, ale ostatecznie wszystko się udało. Urodziła zdrowego chłopca. Często ją odwiedzałam, bo lubiłam zajmować się jej synem i jej pomagać. Sprawiało mi to mnóstwo przyjemności a ona mogła nieco odpocząć.

Zestawy pościeli dziecięcej w dobrej jakości

pościel dziecięca haftowanaMagda, moja przyjaciółka sama wychowywała syna, bo jej partner na stałe przeniósł się do swojej rodzinnej wsi. Magda nie chciała się wyprowadzać. Pomagałam jej czasami finansowo i kupowałam zabawki i ciuchy dla małego. Pewnego dnia jak wracałam z pracy, to weszłam do sklepu z pościelą, gdyż chciałam sprawdzić czy było coś dla dzieci. Miałam chyba niezłego nosa, bo w sklepie dostępna była pościel dziecięca haftowana, która była wręcz śliczna. Na dodatek wykonana z czystej bawełny najwyższej jakości. Dostępnych było mnóstwo kompletów pościeli i tym bardziej wybór był trudniejszy. Znalazłam w tym sklepie dużo kompletów pięknej pościeli i ciężko było mi się zdecydować na jeden. Pościel droga nie była i właściwie mogłam pozwolić sobie na kupno dwóch kompletów i tak właśnie zrobiłam. Wybrałam białą pościel z wyhaftowanymi misiami i niebieską w piękne haftowane wzory. Wiedziałam, że moja przyjaciółka Magda na pewno będzie zachwycona. Brakowało jej w domu pościeli dla syna. Przy okazji kupiłam też kocyk do wózka i kilka drobiazgów. Kiedy zaniosłam przyjaciółce pościel, to była zachwycona jej wysoką jakością. Była mi wdzięczna za tak duży prezent.

Pościel była lepsza niż się spodziewałam, ponieważ Magda często ją prała i mimo to nic się z nią nie działo. Wiedziałam już, że warto było robić zakupy w tym sklepie. Często tam zaglądałam i kupowałam ubrania dla małego. Odzież również była wykonana z dobrych materiałów.