Czerwiec 10, 2017 Sklepy i zakupy 0

Przyszedł czas, abyśmy z moją dziewczyną zalegalizowali nasz związek. Byliśmy razem już z pięć lat, ale wcześniej jakoś nie myśleliśmy o ślubie. Weszliśmy w ten cały wir pracy i obowiązków domowych. Jakoś zapomniało się o możliwości ślubu, przez wszystkie problemy dnia codziennego. Postanowiłem to zmienić i dzięki temu pokazać, że nadal zależy mi na niej tak, jak dawniej.

Pierścionki z krzemieni pasiastych

biżuteria z krzemienia pasiastegoPomyślałem, że pierwszą rzeczą, jaką muszę wykonać, by zrobić krok w kierunku wyjścia za mąż, będzie kupno pierścionka zaręczynowego. Tu pojawił się problem, ponieważ jako mężczyzna, za bardzo nie znałem się na tych drogocennych kamieniach, a chciałem kupić coś oryginalnego. U jubilera przeglądałem różne modele. Ujrzałem coś, co przykuło moją uwagę. Była to biżuteria z krzemienia pasiastego ładnie wystawiona w jubilerskich gablotkach. Wyglądała bardzo oryginalnie i wcześniej nie widziałem czegoś takiego. To taka klasyka sama w sobie. Moja przyszła narzeczona ubierała się zawsze bardzo stonowanie i lubiła delikatne dodatki. Pierścionek z takiego kamienia, na pewno nie byłby przesadny ani tandetny. Prezentował się wspaniale i byłem pewien, że jej się spodoba. Miałem tylko problem z rozmiarem, ale ekspedientka uspokoiła mnie, że w razie czego zawsze można pierścionek zmniejszyć, lub zwiększyć. Okazało się, że jednak trafiłem z rozmiarem, bo wszystko super pasowało. Narzeczona bardzo się ucieszyła i już zaczęła przygotowywać nasze skromne wesele.

Mam nadzieję, że nasz ślub obędzie się bez żadnych przeszkód. Planuję cichą, kameralną imprezę ślubną, ponieważ oboje nie jesteśmy fanami hucznych wesel. Zawsze lepiej świętować w gronie najbliższych, którym naprawdę na nas zależy, a nie z obcymi ludźmi, którzy wcale nas nie znają zbyt dobrze.