15 czerwca, 2015 Wyposażenie domu 0
http://www.projektglass.pl/?p=9,kabiny%20prysznicowe

Stosunkowo niedawno pojawiła się moda, lub zapotrzebowanie na zabudowę sprzętu AGD zarówno w kuchni jak i w łazience. Jest to jeden z tych trendów, które dobrze odbijają się na estetyce wizualnej pomieszczeń.
Meble kuchenne, z elementami zabudowy lodówki czy zmywarki, to idealne rozwiązanie, jeżeli planujemy zmienić całkowicie nasze wnętrze, bez potrzeby zmiany sprzętu. Również w łazience, szczególnie, gdy zdecydujemy się na wystrój i meble drewniane, taka powiedzmy pralka niekoniecznie pasuje do całości, a wręcz „gryzie się” z otoczeniem. Pamiętajmy, że meble łazienkowe, to także zabudowa, na przykład

wanny czy umywalki, która może nam posłużyć, jako dodatkowa szafka.
Zabudowa to nie tylko szafki na sprzęt. Jeżeli w naszym wystroju przeważają meble metalowe, warto zastanowić się, czy nie zabudować prostymi, ozdobnymi metalowymi stelażami sprzętów, czy rzeczy niezbędnych, ale jednak niepasujących wizualnie do całości. Tu szczególnie przeważa wystrój ogrodów, gdzie do metalowego zestawu stołu i krzeseł, możemy wykonać piękny, stelaż do pawilonu, lub podstawkę do parasola.
Zamawiając meble do naszego mieszkania, czy to drewniane, czy z płyt MDF, w profesjonalnej pracowni meblarskiej, czy w markecie budowlanym, warto zapytać o możliwość wykonania zabudów, pasujących do posiadanego sprzętu. Nie jest to w tej chwili, żaden luksus, ani coś rzadko spotykanego. Taką możliwość oferuje praktycznie każdy sklep meblowy, a zdecydowanie ujednolici to wnętrze i nada mu niepowtarzalny charakter.