31 marca, 2020 Wyposażenie domu 0

Miesiąc temu zaczęłam urządzać swoje pierwsze w życiu mieszkanie na własność. Do tej pory, bowiem, wynajmowałam mieszkania. W końcu nadarzyła się okazja na kupienie własnego. Zależało mi na tym, żeby we wnętrzu połączyć nowoczesność z klasyczną elegancją. Mieszkanie jest dość duże, mogłam, więc, pozwolić sobie na nieco ciemniejsze kolory. 

Czarny komplet do jadalni

krzesła czarnePomieszczeniem, z którego cieszę się chyba najbardziej w moim nowym mieszkaniu, jest salon połączony z jadalnią. Jestem, bowiem, bardzo towarzyską osobą. Często odwiedzają mnie goście i w końcu będę miała miejsce do ich przyjmowania. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki wybrać stół do jadalni. Zdecydowałam się w końcu na długi, rozkładany stół o bardzo prostym designie. Dokupiłam do niego do kompletu krzesła czarne, które dodają elegancji. Ramy krzeseł są czarne, a także ich obicie. Jest to dość odważne rozwiązanie. Musiałam umiejętnie dobrać dodatki, żeby zbyt dużo czerni i nie przytłumiło pomieszczenia. Na szczęście ostateczny efekt jest zachwycający. A czarne krzesła są nie tylko bardzo uniwersalne i eleganckie, ale też niezwykle wygodne. Szukają idealnych mebli do jadalni, zwracałam bowiem dużą uwagę na ich ergonomię. W końcu, na przykład przy okazji świąt, spędza się przy stole sporo czasu. Warto jest mieć, w ramach tego, krzesła, na których siedząc przez kilka godzin nikt nie będzie się męczył. Dookoła stołu postawiłam sześć mebli, a reszta czeka na dołożenie po rozłożeniu stołu.

Salon i jadalnia były dla mnie od początku bardzo ważnymi pomieszczeniami w moim nowym mieszkaniu. Często odwiedzając mnie gości i musiałam mieć sporo miejsca dla spotkań towarzyskich. Po długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć idealny komplet do jadalni. Zarówno krzesła, jak i stół, mają czarny kolor.