Grudzień 29, 2018 Dom 0

Koniecznie na poddaszu musiał się znajdować mój gabinet, w którym zamierzałam pracować w domu. Było tam sporo miejsca i mogłam sobie na to pozwolić. Również sypialnia się tam znajdowała oraz siłownia. Potrzebowałam cichego miejsca i pokój na poddaszu idealnie się do tego nadawał.

Okna dachowe z solidnymi roletami

rolety do okien dachowychMój gabinet na poddaszu znajdował się od strony, gdzie wschodziło słońce. Oczywiście biurko stało na przeciwko okna, co dość szybko dało mi do zrozumienia, że światło przeszkadza mi w pracy. Monitor komputera był nieczytelny i szybko musiałam zamontować jakieś rolety do okien dachowych, które natychmiast postanowiłam wybrać w swoim ulubionym sklepie internetowym. Mój mąż znał się na montażu rolet, dlatego mogłam dokonać zakupu właśnie w taki sposób. Zdecydowałam się na rolety w ciemnym kolorze, żeby przebijały jak najmniej światła. w sklepie dostępne były tylko solidne rolety i wiedziałam, że z zakupu będę zadowolona. Po dokonaniu wyboru zleciłam dostawę do domu. Męża o wszystkim poinformowałam. Kupiłam przy okazji rolety do wszystkich okien dachowych, bo w sypialni również były one niezbędne. Kiedy zamówienie dotarło, to od razu zaangażowałam męża do montażu. W pierwszej kolejności zamontował rolety w moim gabinecie, żeby mogła spokojnie pracować. Wybrałam rolety w idealnym kolorze, bo nie przedostawało się do pomieszczenia mocne światło słoneczne. Sąsiadka, która od razu zauważyła rolety w oknach dachowych przybiegła zapytać, gdzie je kupiłam.

Po jakimś czasie prawie wszyscy sąsiedzi w okolicy mieli zamontowane rolety w okach dachowych, które zresztą kupili w poleconym przeze mnie sklepie internetowym. Ja byłam zachwycona tym rozwiązaniem, bo mogłam pracować w odpowiednich dla siebie warunkach a to było ważne.