17 lipca, 2021 Medycyna 0

Każda kobieta chce jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo, dlatego też często sięgają po różne zabiegi, kosmetyki czy korzystają z profesjonalnych usług chirurgi plastycznej. Technologia umożliwia dziś osiągnięcie znacznie lepszych rezultatów niż jeszcze kilka lat temu.

Do czego są wykorzystywane lasery w kosmetyce?

laserowe usuwanie owłosienia zielona góraSkóra jest naszym największym organem, o który trzeba systematycznie dbać, aby długo pozostał w dobrej formie. Nie da się oszukać czasu, ale dzięki odpowiednim zabiegom można skutecznie opóźnić starzenie skóry. Obecnie w medycynie estetycznej powszechnie jest wykorzystywany laser, który pozwala osiągnąć znacznie lepsze rezultaty niż inne stosowane metody. Wiele kobiet z niego korzysta w czasie depilacji laserowej nóg, pach czy okolic bikini, ponieważ pozwala na skutecznie pozbycie się niechcianego owłosienia na wiele miesięcy, a nawet lat. Jego działanie polega na wypalaniu włosków razem z cebulkami, przez co już nie odrastają. Jednak działanie lasera jest też wykorzystywane w usuwaniu przebarwień, zmarszczek czy blizn. Salony kosmetyczne bardzo często go wykorzystują do wielu rodzajów zabiegów stosowanych na ciało i twarz, ponieważ jest on bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych. Dzięki niemu depilacja jest bezbolesna i może być przeprowadzana nawet na twarzy. Oczywiście do każdego zabiegu jest wykorzystywany nieco inny model lasera o odmiennej mocy, dzięki czemu pozwala on na osiągnięcie odmiennych efektów. Co prawda nie są one tanie, ale za to skuteczne.

Na rynku działa bardzo dużo salonów kosmetycznych czy gabinetów odnowy, które powszechnie wykorzystują laser do wielu zabiegów. Jego działanie zapewnia trwały efekt, dlatego też tak wiele kobiet, a coraz częściej także mężczyzn, decyduje się z niego korzystać.

Sprawdź https://www.newbello.pl ofertę