13 marca, 2018 Medycyna 0

Cieplejsze dni już nadeszły i w związku z tym parę dni temu postanowiłam założyć spódniczkę i wiosenny płaszczyk. Tak się cieszyłam, że w końcu mogę porzucić paskudną czapkę, która przyklepywała mi włosy i szalik, który zakrywał całą moją szyję i wyglądało, jakbym wcale jej nie miała. Tak więc noszenie naszyjników zimą mijało się z celem.

Ujędrniam ciało na wiosnę

ujędrnianie ciała KrakówJednak gdy już założyłam spódniczkę i obcisłą bluzkę, zauważyłam, że jednak był to zły pomysł. Moja skóra straciła jędrność i zaczęła nieestetycznie obwisać. Nie podobało mi się to, co widziałam, więc ujędrnianie ciała Kraków było koniecznie, ponieważ musiałam się wziąć za siebie. Niestety w moim wieku czipsy i inne niezdrowe przekąski nie przemykają tak niezauważenie. Wszystko się odkłada. Dlatego na początek, postanowiłam wybrać się po jakiś ujędrniający balsam do ciała. Jednak sam balsam nie pomoże pozbyć się problemu. Trzeba połączyć go z ćwiczeniami, więc codziennie biegałam po mojej okolicy chociaż przez 20 minut. Balsam przyspieszał spalanie tłuszczu. Przestałam też jeść słodycze, co na pewno dużo mi dało, po już po dwóch dniach zgubiłam kilogram. Teraz jeszcze planuję udać się do salonu kosmetycznego na profesjonalne ujędrnianie, ponieważ wtedy efekty są natychmiastowe, a ja nie lubię zbyt długo czekać na efekt i po chwili pewnie bym się poddała, jakbym za szybko nie odzyskała dawnej figury. Zabiegi ujędrniające u kosmetyczek rozbijają tkankę tłuszczowa i naprężają ciało.

Każda z nas zawsze na wiosnę ma podobny problem. Ciało lubi gromadzić tkankę na chłodniejsze dni, a potem ciężko to zgubić. Można wspomagać się u kosmetyczki, jednak żeby podtrzymać rezultaty, należy trzymać odpowiednią dietę i starać się prowadzić w miarę aktywny tryb życia i dużo się poruszać.