12 kwietnia, 2019 Medycyna 0

 

Urządzenie do leczenia biorezonansowego, inaczej terapii wibracyjnej zawierające ponad 400 zaprogramowanych programów terapeutycznych to Bicom 2000. Informacje elektromagnetyczne są pobierane z ciała przez dowolną liczbę elektrod, modyfikowane i przesyłane z powrotem przez matę modulacji magnetycznej w urządzeniu, co skutkuje przeciwdziałaniem nierównowagom energii.

Jak działa Bicom?

bicom 2000Wbudowane urządzenie do badania przesiewowego elektro-skórnego, które służy do oceny bilansu energetycznego pacjentów, stanu odżywienia, a także obciążenia toksycznego jest obecne w Bicom 2000. Może być również wykorzystane do modyfikacji zaprogramowanych programów leczenia. Bicom 2000 posiada również urządzenie do nadruku na chipie, dzięki czemu częstotliwości zabiegów mogą być rejestrowane na chipie i noszone przez pacjenta. To kompleksowe urządzenie do biorezonansu można stosować zarówno w prosty sposób w standardowych zabiegach terapeutycznych, jak iw bardzo zaawansowanych zastosowaniach. To urządzenie umożliwia szerokie modyfikacje programów leczenia, a nawet opracowanie nowych programów leczenia. Zasada działania Bicom jest prosta. Toksyna, na przykład, wchodząca do organizmu, ma zaburzone wzorce częstotliwości, które zakłócają własne uprawnienia regulacyjne organizmu, a tym samym zaburzają funkcje organizmu. Korzystając z urządzenia bicomowego, wzorce częstotliwości, które powodują chorobę, można przekształcić w terapeutycznie skuteczne wzorce częstotliwości.

Maszyna ta według obietnic producenta poprawia regulację i detoksykację, a także stymuluje układ odpornościowy. Jednak taki sposób leczenia nie zapewnia stuprocentowej pewności wyleczenia. Uważa się, że efektywność terapii zależy od stopnia zaawansowania choroby oraz indywidualnych cech pacjentów. Również brakuje dokładnych badań naukowych potwierdzających działanie tego typu urządzeń.