Kwiecień 4, 2019 Przemysł i Produkcja 0

W naszym regionie co roku odbywa się prestiżowy konkurs na najprężniej rozwijającą się firmę. Jest on organizowany ze względu na ogólnokrajowy projekt wspierania lokalnych przedsiębiorców. Pierwsze trzy firmy zyskują całkiem pokaźną dotację do działalności. Opłaca się więc zgłosić swój udział. W tym roku już jesteśmy po ogłoszeniu wyników i ku mojej uciesze wygrała firma, prowadzona przez mojego wujka.

Opłacalna produkcja opakowań z tektury

producent opakowań tekturowychPolska przedsiębiorczość ma się na ten moment bardzo dobrze. Na każdym kroku powstają firmy, które rozwijają się w bardzo fajnym tempie. Rząd nasz dba też o to, żeby wspierać małe i średnie firmy lokalne. CO roku organizowany jest prestiżowy konkurs na najprężniej rozwijające się lokalne przedsiębiorstwo, w którym można zgarnąć całkiem dobry zastrzyk gotówki. Z roku na rok zgłasza się do konkursu coraz więcej firm, przez co wygrana w zestawieniu okazuje się być coraz bardziej prestiżowa. W tym roku jesteśmy już po ogłoszeniu wyników i ku uciesze całej mojej rodziny zwycięzcą okazał się producent opakowań tekturowych z naszego miasta, a jest to firma założona przez mojego wujka. Pomysł zrodził się z tego, że na obrzeżach miasta powstałą jakiś czas temu firma produkcyjna, która pilnie poszukiwała dostawcy dobrej jakości opakowań. Mój wujek miał już doświadczenie w branży, postanowił więc zaryzykować i otworzyć własną firmę. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę i na ten moment firma pretenduje do tego, żeby wejść na rynek ogólnokrajowy.

Nasi rodzimi przedsiębiorcy, którzy stosunkowo niedawno dopiero rozpoczęli swoją przygodę z biznesem, naprawdę mogą cieszyć się  tego, jakie mają teraz możliwości. Jedną z nich jest na przykład spore dofinansowanie za zajęcie któregoś z trzech pierwszych miejsc w konkursie dla najlepiej rozwijających się firm. Ostatnie takie zestawienie wygrała tekturowa firma mojego wujka.