13 lipca, 2020 Motoryzacja 0

Przylatując na lotnisko w Gdańsku ma się ten ogromny komfort, że po wyjściu z terminala od razu możemy skorzystać z oferty wypożyczalni samochodowych. Jest to duże ułatwienie szczególnie dla zagranicznych turystów. Mają oni możliwość skorzystania z samochodu, z czego bardzo wiele osób na lotnisku korzysta. W Gdańsku za wynajem płaci się naprawdę dobre pieniądze.

Ile kosztuje wynajęcie auta na lotnisku?

wynajem samochodu gdańsk lotniskoJeśli chodzi o ceny, jakie trzeba zapłacić za wynajęcie auta na lotnisku to są one naprawdę bardzo atrakcyjne. Zupełnie jakby wbrew utartym schematom i tokom myślenia. Bo gdzieś się tak utarło, że ceny w wypożyczalniach na lotniskach są bardzo wysokie. To nieprawda – są naprawdę dobre i atrakcyjne. Za wypożyczenie samochodu z najniższego segmentu trzeba zapłacić około stu pięćdziesięciu złotych za dobę. Lepsze i droższe samochody oraz limuzyny to koszty w okolicach trzystu złotych za dobę. To są naprawdę rozsądne pieniądze porównywalne z cenami w wypożyczalniach samochodów działających na mieście. A przecież wiadomo, że lotniskowe wypożyczalnie mają nieporównywalnie większe koszty prowadzenia swojej działalności. W każdym razie wynajem samochodu Gdańsk lotnisko to jak najbardziej opłacalna sprawa. Tym bardziej, że wypożyczalnie na lotniskach świadczą usługi na najwyższym poziomie. Można skorzystać z odbioru auta w wersji premium, w której nie trzeba się przejmować lotniskiem, na które odda się swój samochód.

Akurat w przypadku lotniska na północy Polski, czyli w Gdańsku, możemy mówić o realnie niskich kosztach wypożyczenia samochodu. Za trochę ponad sto złotych można sobie wypożyczyć samochód z najniższego segmentu. Im lepszy samochód tym wyższa cena – to oczywiste. W każdym razie ceny w wypożyczalni na lotnisku na pewno nie są wysokie.