16 maja, 2020 Budownictwo i projektowanie 0

Jakiś czas temu doszłam do wniosku, że powinnam otworzyć własną restaurację. Do tej pory pracowałam na kuchni w znanym lokalu gastronomicznym, ale miałam już dość pracy na etacie na czyjeś konto. Największy problem miałam tylko z aranżacją wnętrza restauracji. Nie wiedziałam jak poustawiać stoliki i jakie meble kupić, żeby było przestronno, wygodnie i zachęcająco dla klientów.

Gdzie w Łodzi znajdę najlepszego architekta wnętrz?

najlepsi architekci wnętrz - łódźDopiero moja przyjaciółka poleciła mi, że najlepiej będzie jeżeli wynajmę architekta wnętrz. Taka osoba profesjonalnie i fachowo zaprojektuje dla mnie część barową i restauracyjną, tak żeby wnętrze było przytulne, pasowało do klimatu kuchni, a każdy klient czuł się swobodnie. Uznałam, że jest to bardzo dobry pomysł, ponieważ dzięki temu zyskam profesjonalnie urządzone wnętrze, a ja będę się mogła w tym czasie zająć innymi zajęciami. Poszukiwania odpowiedniego architekta wnętrz rozpoczęłam od internetu. Zależało mi na tym, aby wynająć najlepszego architekta, który zajmie się wszystkim kompleksowo. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: najlepsi architekci wnętrz – łódź, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć jedną firmę, która zajmowała się projektowaniem wnętrz na terenie Łodzi i okolic. Od razu zapoznałam się z ich ofertą, kiedy zobaczyłam, że mają świetne opinie klientów. Obejrzałam ich portfolio i sprawdziłam cennik.

W ten sposób udało mi się znaleźć najlepszego architekta wnętrz w Łodzi. Jego projekty były naprawdę imponujące. Nowoczesne i pomysłowe. Widać w nich było pasję i zaangażowanie architekta. Zdecydowałam się go zatrudnić i jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry wybór. W bardzo niskiej, przystępnej cenie otrzymałam ciekawy projekt aranżacji wnętrza, który bardzo mi się spodobał i okazał się trafiony w punkt.