7 lutego, 2020 Usługi 0

Coraz więcej osób chce dbać o zdrowie i o kondycję. Zauważyliśmy ten trend, ponieważ widać to choćby na ścieżkach rowerowych, w parkach czy siłowniach napowietrznych. Siłownię w naszej okolicy mieliśmy już wcześniej. Teraz postanowiliśmy postarać się o kolejne urządzenia, tym razem do street workoutu. Zdajemy sobie sprawę, że ten sposób ćwiczeń także cieszy się dużą popularnością.

Street workout dostępny dla każdego

urządzenia street workout - producentNowe urządzenia chcieliśmy umieścić tuż przy naszej siłowni napowietrznej, w końcu taki był plan, aby w jednym miejscu stworzyć coś na kształt centrum ćwiczeń dla każdego. W przypadku wcześniej zainstalowanego sprzętu korzystali z niego zarówno młodzi, jak i starsi użytkownicy. W odniesieniu do street workoutu raczej liczyliśmy się z tym, że będzie to rozrywka głównie dla młodszych osób. Zaczęliśmy szukać sponsorów, złożyliśmy wniosek o dotację, dzięki czemu udało się skompletować potrzebne fundusze. Potem przyszła pora na kompletowanie sprzętu. Jeśli idzie o urządzenia street workout – producent oferował ich rozmaite rodzaje. Do wyboru mieliśmy drążki, drabinki, poręcze i ławki w rozmaitych konfiguracjach. Na szczęście mamy w okolicy grupę, która od niedawna zajmuje się tą dziedziną, więc mieliśmy z kim konsultować potencjalne zakupy. W końcu skoro robimy coś dla innych, to niech ci najbardziej zainteresowani mają produkty, jakich potrzebują. Dlatego wykorzystaliśmy wiele sugestii dotyczących właśnie sprzętu do street workoutu.

Dość szybko udało nam się dokonać wyboru i zakupu urządzeń. Co ciekawe, okazało się, że z placu korzystają nie tylko ci, którzy tę dyscyplinę znali już wcześniej. Całkiem nowe osoby zainteresowały się street workoutem. Przyszły z ciekawości i pojawiają się regularnie, wykonując rozmaite ćwiczenia na drążkach czy drabinkach. To kolejne potwierdzenie, że było warto zbudować takie miejsce.