Marzec 28, 2019 Zwierzęta domowe 0

Polski rynek w ostatnim czasie jest dość bogaty w asortyment dobrej jakości karmy dla psów. Jakość karmy wyznaczana jest przede wszystkim brakiem obecności produktów zbożowych w składzie, a także wysokim procentowym udziałem produktów pochodzenia zwierzęcego, do których coraz częściej w największym stopniu zalicza się czyste mięso.

Mięsna karma Essential Foods

essential foods nautical livingJednym z popularnych producentów mięsnej karmy dla psów jest przedsiębiorstwo Essential Foods. Jest to firma, która na rynek dostarcza wielu różnych wariantów swojej karmy, zawsze stawiając na jej doskonałą jakość, która zapewnia zdrowie i dobrą kondycję pupilom w różnym wieku i cechującym się różnymi potrzebami żywieniowymi. Dużym zainteresowaniem cieszy się karma Essential Foods Nautical Living, która, jeśli chodzi o aspekt smakowy, przede wszystkim bazuje na mięsie ryb, a w szczególności łososia i pstrąga. Jest to na pewno ciekawe urozmaicenie diety naszego psa, które odpowiada wielu psom, co odzwierciedlają wyniki sprzedaży tego typu karmy przez sklepy zoologiczne. Warto bowiem wiedzieć, że karmę dobrej jakości, jaką jest karma Essential Foods, przede wszystkim będziemy mogli zakupić w sklepach zoologicznych, zarówno tych działających online, jak i tych tradycyjnych, działających lokalnie, stacjonarnie. Karma Nautical Living dostępna jest w opakowaniach różnej wielkości, co zdecydowanie ułatwia wielu osobom proces zakupu.

Co istotne, karma typu Nautical Living przeznaczona jest dla psów cechujących się różnymi rasami. Należy jednak zwrócić uwagę na to, jakiej wielkości kawałki karmy kupujemy. Mniejszy pies powinien otrzymywać karmę drobną, zaś pies większej rasy, karmę, której nie będzie połykał przed jej odpowiednim pogryzieniem, więc cechującą się większymi kawałkami.