7 września, 2021 Budownictwo i projektowanie 0

Zajmuje się od wielu lat sprzedażą i wypożyczaniem rusztowań dla firm i prywatnych odbiorów. Działam na terenie kilku krajów Unii Europejskiej. Dlaczego założyłam taką właśnie firmę i zainwestowałam w rusztowania? Aby znaleźć tego przyczyny, należy przyglądnąć się okolicznością, które miały miejsce około ośmiu-dziewięciu lat temu.

Jakie rusztowanie krause stabilo wybrać najlepiej?

rusztowanie krause stabiloKilka lat temu, w okresie, o którym wspomniałam, wydarzyła się pewna sytuacja, która zmieniła dużo w całej międzynarodowej gospodarce. Chodzi tutaj przede wszystkim o wielki kryzys ekonomiczny, jaki miał miejsce w ówczesnym czasie. Czym był on spowodowany? Jego przyczyn należ oszukiwać się w bardzo dużym krachu na giełdzie papierów wartościowych. W tym  właśnie okresie wiele zakładów pracy musiało poddać się procesowi restrukturyzacji lub likwidacji. Nie ominęło to również zakładu pracy, w którym ja pracowałam, dlatego też musiałam sobie poszukać całkiem nowego zajęcie. Pomimo początkowych poszukiwać pracy na etacie na podobnym stanowisku do ówczesnego nie udało mi się jej znaleźć. Szukałam wtedy czegoś, w co opłaca się inwestować i okazało się, że bardzo dobrym pomysłem jest biznes oparty o rusztowanie krause stabilo. Ściślej sprawę ujmując chodziło tutaj o sprzedaż i wynajem długoterminowy rusztowań. Celowałam przede wszystkim w dział budowlany, bo tam właśnie poszukuje się takich rozwiązać. Moimi odbiorcami był też osoby, które zajmowały się na przykład myciem okiem w dużych budynkach.

Dodatkowo szukałam swoich klientów w osobach, które zajmowały się budową lub myciem i malowaniem dachów. Na swoje rusztowania dawałam bardzo długą gwarancję, która często trwała nawet ponad dwanaście miesięcy. Możliwe było dokupienie dodatkowych pięter rusztowania.