2 czerwca, 2019 Wyposażenie domu 0

Zmiana wystroju w moim mieszkaniu była dokładnie tym, czego potrzebowałam. Chciałam nieco odświeżyć wnętrza oraz zmienić ich wystrój. Do tej pory większość pomieszczeń miała bardzo klasyczny charakter. Marzyły mi się jednak pokoje w nowoczesnym, nieco minimalistycznym stylu. Chciałam, aby wszystkie pomieszczenia były jak najbardziej funkcjonalne.

Rozkładany ławostół w nowoczesnym stylu

ławostoły rozkładane nowoczesneNajwiększych zmian dokonałam w salonie. Jest to pomieszczenie stosunkowo niewielkich rozmiarów, dlatego szczególnie ważne jest mądre zagospodarowanie całej przestrzeni. Bardzo przydatne mogą być więc funkcjonalne meble, dzięki którym pokój będzie nie tylko bardziej praktyczny, ale również ciekawszy. Niezwykle spodobały mi się ławostoły rozkładane nowoczesne, ponieważ taki mebel doskonale pasuje do nowego wystroju mojego salonu. Najbardziej podoba mi się jednak to, że jest to niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Doskonale nadaje się na co dzień, kiedy służy mi za stolik kawowy, przy którym mogę się zrelaksować z ulubioną książką i kubkiem kawy. Jednak jeżeli potrzebuję więcej miejsca przy stole, ponieważ wpadają do mnie znajomi, prostym gestem mogę taki ławostół rozłożyć. Jest to niezwykle wygodny sposób na stworzenie bardzo funkcjonalnego wnętrza. Poza tym taki mebel wygląda świetnie i stanowi urozmaicenie wystroju pomieszczenia.

Bardzo ważna jest dla mnie nie tylko estetyka kupowanych mebli, ale również ich funkcjonalność. Dlatego stawiam na niebanalne rozwiązania, które czynią wnętrza o wiele bardziej praktycznymi. Dzięki temu salon w moim mieszkaniu jest nie tylko wygodnym miejscem na mój odpoczynek po męczącym dniu, ale również na pogaduchy ze znajomymi, kiedy wpadną do mnie z wizytą. Ławostół sprawdza się bowiem w obu przypadkach bardzo dobrze.