17 lutego, 2016 Hobby 0
rowerek

Od kilku lat jestem ciocią uroczych bliźniaków, chłopca i dziewczynki. Staram się dobrze nimi opiekować, kupować różne prezenty, często zajmuję się nimi, kiedy moja siostra musi gdzieś wyjechać.

Nie masz pomysłu na prezent dla dziecka? Postaw na ruch i wybierz rowerek!

rowerekBardzo lubię czas spędzony z dzieciakami. W końcu to moi siostrzeńcy. Największy problem sprawia mi jednak kupowanie dla nich prezentów. Kiedy były malutkie to kupowałam bardziej prezenty dla mojej siostry, czyli różne ubranka, śpioszki, kurteczki, buciki, ewentualnie wanienki, jeździk, krzesełka do karmienia, czy inne rzeczy. Teraz jednak bliźniaki dorosły, a ja mam problem z kupowaniem dla nich prezentów. Maluchy już bawią się zabawkami, które same lubią, ni tymi, które podsuwają im rodzice. Widzą różne reklamy, to co koledzy mają w swoich pokojach, i jak zobaczą plecak skip hop, to od razu chcą mieć taki sam. Wydawało mi się, ze te dzieciaki już wszystko mają. Mają w domu klocki, lalki, pluszowe misie, wiele ubranek, akcesoria do kąpieli, na spacery. Nic już im nie można wymyślić. Nagle wpadłam na genialny pomysł. Kupię im rowerki dla dzieci! Tego na pewno jeszcze nie mają, bo dopiero co widziałam się z siostrą i dowiedziałam się, że kupują im na urodziny wielki zestaw klocków lego z figurkami, żeby mogły się bawić samodzielnie, same ze sobą, ale także z innymi dziećmi i z rodzicami. Zatem rowerki dla dzieci były nieobstawionym prezentem. Idealnie! Rowerek na pewno im się spodoba i nie muszę nawet znać ich dokładnego wzrostu, bo rowerek ma regulowaną kierownice i siodełko, więc na razie mogą być one maksymalnie opuszczone, a potem się będzie je stopniowo podnosić. Od razu poszłam do sklepu z zabawkami, żeby zrobić zakupy.

Później tylko pakowanie prezentów, kokardka, i gotowe. Trzeba jeszcze tylko wiedzieć, jak to wszystko spakować do samochodu i przewieźć do domu siostry.