Październik 2, 2018 Drukarnie i reklama 0

Zazwyczaj ważne dokumenty trzymamy w różnych teczkach. W szczególności jak udajemy się gdzieś na ważne spotkanie. To wtedy też dobrze wygląda, niż jakbyśmy mieli trzymać papiery w ręku albo w zwykłej i foliowej koszulce. Dobrym taktem jest też przygotowanie teczek z dokumentami podczas konferencji w firmie. Każdemu uczestnikowi kładzie się na stole teczki, a w nich są wszystkie niezbędne informacje.

Kupno zwykłych teczek w formacie a4

teczka a4Może opowiem jak musiałam przygotować teczki z dokumentami na konferencje. W miniony piątek w naszej firmie odbyła się konferencja, na którą zostali zaproszeni wszyscy wspólnicy. Konferencja dotyczyła omówienia nowych produktów, jakie zamierzamy wypuścić na rynek. Aby to zrobić wspólnicy muszą poprzeć te nowe produkty. trzeba było się dobrze przygotować do tej konferencji. Trzeba było ich przekonać o tych nowych produktach, że wypuszczając je na rynek firma zarobi. Wiadomo, że trzeba pokazać prognozy sprzedaży, kosztów i wielu innych rzeczy. Z pewnością trzeba było zaprezentować te produkty. Sama prezentacja multimedialna nie wystarczy. Nasi wspólnicy lubią mieć papier przed sobą. Zresztą i tak wolą potem jeszcze przejrzeć dokumenty w domu, lubią się zastanawiać przez kilka dni. Dlatego też nie dam im tych dokumentów w koszulkach. Musiałam kupić specjalne teczki w formacie A4. Bez problemu można je kupić. Ale teczka a4 nie mogła też być papierowa, więc kupiłam lekko usztywnioną i ozdobną, w takim stonowanym kolorze. Do środka włożyłam wszystkie dokumenty, łącznie w wydrukowaną prezentacją.

Zawsze podczas wszelki prezentacji czy konferencji trzeba dobrze wypaść. Zawsze trzeba uczestnikom przygotować materiały związane z prezentacją. Dlatego trzeba je włożyć najlepiej do teczki w formacie A4. Dzięki temu dokumenty się nie pogniotą. Na ostatniej naszej konferencji rozdałam dwadzieścia takich teczek dla naszych wspólników.