7 sierpnia, 2018 Medycyna 0

Każdy salon kosmetyczny musi posiadać odpowiednie wyposażenie w zależności od rodzaju świadczonych usług. Do podstawowego wyposażenia należą meble takie jak stoły, podnóżki, fotele, krzesła i szafki. Także sprzęt do manicure i pedicure, oraz do zabiegów pielęgnacyjnych.

Rodzaje sprzętów kosmetycznych firmy Biomak

sprzęt kosmetyczny biomakOtwierając salon kosmetyczny, musimy go odpowiednio wyposażyć w meble, potrzebne urządzenia i artykuły kosmetyczne. Właściciele salonów najczęściej nabywają całe umeblowanie salonu hurtowo w jednym punkcie detalicznym, lub od pośredników. Sprzęt kosmetyczny Biomak, to meble, urządzenia do manicure i pedicure, oraz lampy ledowe dla kosmetyczek. Możemy je nabyć w dobrych hurtowniach kosmetycznych, lub bezpośrednio u producenta. Do najpopularniejszych produktów firmy Biomak należą specjalne fotele dla klientów do wykonywania zabiegów na ręce i stopy. W hurtowych ilościach salony wykupują różnego rodzaju patyczki drewniane, pilniki, poduszki do manicure, oraz wszelkie gąbki, cążki i polerki. W salonie kosmetycznym ważny jest właściwie dobrany stół, przy którym siedzą klientki, oraz odpowiednio miękkie podnóżki. Wystrój salonu powinien przyciągać i sprawiać wrażenie sterylnie czystego, do którego klientki będą chętnie wchodziły. W salonie nie powinno zabraknąć nowoczesnych lamp do paznokci firmy Biomak, które są niezbędne przy hybrydowych lakierach. Profesjonalny sprzęt zawsze jest dobrą inwestycją, która przyciągnie nowych klientów.

Firma Biomak od lat sprzedaje wysokiej klasy sprzęty do salonów kosmetycznych, dla których liczy się nowoczesny styl, dobra jakość wykonania i gwarancja producenta. Sprzęt jest dostarczany na miejsce przez pośredników firmy, którzy przeprowadzają niezbędne szkolenia dotyczące obsługi urządzeń.