30 czerwca, 2017 Wyposażenie domu 0

 

Niebawem mieliśmy otwierać swój pierwszy hotel. To było wielkie wydarzenie, trzeba przyznać. Wszystko już było wbudowane, a pomieszczenia podzielone na pokoje. Jednak stały one puste, ponieważ potrzebowaliśmy jeszcze trochę czasu, aby jakoś ładnie zaaranżować te pokoje, zgodnie z panującymi trendami. Zależało nam na jak największej ilości gości i dobrych opiniach.

Projektowanie wnętrz z architektem

polecany architekt wnętrz z KatowicWiadomo, że jeżeli planujemy jakieś remonty w domu, wszystko pójdzie łatwiej. Jak coś wyjdzie nierówno, lub niekoniecznie idealnie, to nic się nie dzieje. Jednak, gdy robimy coś na większą skalę, tak jak na przykład do hotelu, no to polecany architekt wnętrz z Katowic jest koniecznością, by uporał się ze wszystkim. Pracy będzie miał dużo, ponieważ mieliśmy kilka pokoi, niektóre mniejsze, niektóre dla rodzin i kilka apartamentów. Więc musiały się różnić wieloma szczegółami. Zadzwoniłem po architekta, żeby na spokojnie rozejrzał się po hotelu. Wszystkie drzwi od pokoi zostawiłem otwarte i zostawiłem go, żeby na spokojnie mógł sobie coś zaplanować. W obecności ludzi, którzy patrzą mu na ręce, na pewno czułby się niekomfortowo i wyobraźnia mogłaby nie pracować odpowiednio. Sam nie lubiłem, gdy w koło było za dużo ludzi. Architekt mówił, że nie przeszkadza mu nasza obecność, jednak chciałem, aby nic go nie rozpraszało i żeby w spokoju mógł stworzyć najlepsze projekty wnętrz, jakie tylko mógł. Zależało mi na tym, aby wyglądało w hotelu jak najbardziej elegancko, w końcu ludziom musi się podobać.

Pierwsza wizyta architekta trochę potrwała, ponieważ wiele pomieszczeń trzeba było obejść w ciągu kilku godzin. Coś narysował, pozapisywał i za parę dni przyjechał z gotowym wzorem. Bardzo mi się spodobał i przyznam, że nie chciałem nawet nakładać żadnych poprawek, bo było idealnie.