Czerwiec 12, 2019 Gadżety 0

Jest kilka marzeń, które dotyczy niemal każdego chłopca. Jednym z nich jest na pewno posiadanie własnego noża, którego będzie można używać na biwaku, w czasie wycieczek, czy też w codziennych sytuacjach. Zakup szwajcarskiego scyzoryka to prezent na miarę oczekiwań każdego chłopaka. 

Najlepsze scyzoryki szwajcarskie

scyzoryk szwajcarskiZakupu sprawdzonego scyzoryka szwajcarskiego najlepiej dokonać w firmowym sklepie producenta lub u jego autoryzowanych dystrybutorów. W żadnym razie nie dajmy się nabrać na scyzoryki w zaniżonych cenach, które z oryginałem mają tyle wspólnego, co pies z kotem. Niestety aukcje internetowe są pełne tanich imitacji bardzo niskiej jakości, które psują się często już przy pierwszym użyciu. Oryginalny scyzoryk szwajcarski poznamy po bardzo charakterystycznym logotypie oraz designie. Najczęściej kojarzymy te scyzoryki z czerwoną barwą, jednak są też dostępne w innych wariantach kolorystycznych. Są dostępne z różnego rodzaju wyposażeniem. Są scyzoryki, które mają jedynie kilka elementów, jak na przykład ostrze, nożyczki, lupę, czy piłkę do drewna, ale są też takie które mają ich kilkanaście. Scyzoryki posiadające mało elementów są tańsze i czasem są to różnice rzędu nawet kilkudziesięciu złotych. Tu należy też wspomnieć o cenach, ponieważ są one bardzo zróżnicowane. Znajdziemy bowiem scyzoryk szwajcarski w cenie kilkudziesięciu złotych, ale też takie modele, które kosztują trzysta-czterysta złotych. Są też serie limitowane, które w swoim wyposażeniu mają latarki, czy też inny wyspecjalizowany osprzęt.

Serie limitowane są oczywiście tymi najdroższymi, jednak nie da się ukryć, iż są kierowane do specyficznej, raczej tematycznie zaangażowanej, grupy klientów. Tacy klienci gotowi są zapłacić za modele kolekcjonerskie nawet tysiąc złotych.