13 marca, 2021 Budownictwo i projektowanie 0

Mój wujek zawsze imponował mi swoją zaradnością i przedsiębiorczością. Nic dziwnego, skoro zaczynał od prowadzenia małego sklepiku spożywczego, a obecnie posiada piętnaście sklepików małego formatu i siedem sklepów o dużej powierzchni sięgającej kilkuset metrów kwadratowych. Nic dziwnego, że stać go na różnego rodzaju inwestycje.

Zakup nowej działki z monitoringiem 

działka z monitoringiem niedaleko kołobrzeguPomimo dużych dochodów wujek pozostał zwyczajnym człowiekiem, z którym ja i moi rodzice utrzymujemy bliskie relacje. Być może dlatego zaprosił nas ostatnio do swojego nowego domu letniskowego. Wujek wspominał nam, że jego działka z monitoringiem niedaleko Kołobrzegu została kupiona już kilka lat temu i znajduje się na prestiżowym, chronionym osiedlu. Z racji dużej liczby obowiązków dopiero niedawno znalazł jednak czas na to, żeby zadbać o jej zagospodarowanie i wybudowanie domu, w którym mógłby odpoczywać w komfortowych warunkach. Ponieważ dom został wybudowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji wujek zadeklarował, że jeżeli tylko będziemy zainteresowani to możemy korzystać z niego podczas wakacji, o ile on sam nie będzie wtedy go zajmował. W praktyce oznaczało to, że zaproponowano nam fantastyczne miejsce na spędzenie wakacji, które pozwoliłoby nam na spędzenie ich w luksusowych warunkach, przy ograniczeniu kosztów pobytu praktycznie do minimum. Ponieważ rzadko miałem okazję wypoczywać nad morzem bardzo ucieszyłem się z propozycji wujka, podobnie jak moi rodzice.

Od kiedy działka pod Kołobrzegiem została zagospodarowana odwiedzamy ją z rodzicami kilka razy w roku, przy czym w trakcie wakacji spędzamy tam od trzech do czterech tygodni. Wujek preferuje urlopy jesienią lub zimą co sprawia, że doskonale się uzupełniamy a działka jest wykorzystywana praktycznie przez cały rok.