24 marca, 2020 Moda 0

Zbliżają się święta i chciałabym podarować mężowi piękną bawełnianą koszulę. Nie mogłam znaleźć odpowiedniego modelu w sklepie stacjonarnym, gdyż mąż nosi bardzo duży rozmiar. Dużo prościej jest zamówić koszulę ze sklepu internetowego, o czym wielokrotnie już się przekonaliśmy. Co ciekawe, ubrania ze sklepu online są nawet tańsze, a wybór jest naprawdę ogromny.

Bogata oferta koszul dla otyłych panów

koszule męskie dla puszystychWejdę zaraz na stronę internetową sklepu online i przejrzę dostępną ofertę. Chciałabym znaleźć ciekawą i niedrogą koszulę, w której składzie nie ma domieszek sztucznych tkanin. Dla osób puszystych, najlepsze będą bawełniane ubrania, ponieważ bawełna jest chłonna na wilgoć. Ma właściwości higroskopijne, czyli daje efekt pochłaniania potu. To bardzo ważna zaleta, szczególnie w upalne dni. Chciałabym znaleźć koszulę w ciemnym kolorze, najlepiej granatowym, który jest w tym sezonie najmodniejszy. Takie koszule męskie dla puszystych są w dość przystępnych cenach na stronie sklepu online. Prosta, bawełniana koszula bez kieszeni, kosztuje tylko osiemdziesiąt złotych. Z kolei granatowa koszula w wyszczuplające, pionowe prążki, dostępna jest już od stu dziesięciu złotych. Zamówię tę koszulę, bo bardzo mi się podoba i myślę, że mąż również będzie nią zachwycony. Zazwyczaj, to ja kupuję mu ubrania i jeszcze się nie zdarzyło, aby cokolwiek mu nie przypadło do gustu. Zawsze staram się dobierać stroje adekwatne do jego budowy ciała.

Złożyłam zamówienie, które ma przyjść za trzy dni robocze. Przesyłka jest darmowa powyżej stu złotych. Otrzymam także rabat na kolejne zakupy w wysokości pięciu procent, który będę musiała wykorzystać w ciągu najbliższych trzech miesięcy. Za miesiąc mąż obchodzi imieniny, więc rabat na nowe koszule może się przydać.