Grudzień 29, 2018 Przemysł i Produkcja 0

W mieszkaniu nie miałam na ścianach żadnych tapet, bo uznałam, że to niepotrzebne. Białe ściany jednak szybko się brudziły, co zaczęło mi przeszkadzać. Dlatego właśnie postanowiłam zastosować jakieś rozwiązanie, ale na pewno nie miały to być tapety.

Panele na ścianach w przedpokoju

panele ścienne pcvNajwiększym wyzwaniem był dla mnie przedpokój, bo w tym pomieszczeniu ściany były najbrudniejsze. Sąsiad, z którym miałam dobre relacje zapytał mnie, dlaczego nie położę paneli ściennych. Zaskoczyło mnie to, bo sądziłam, że dostępne były na rynku tylko panele podłogowe. Pomysł wydał mi się najrozsądniejszy i zdecydowałam się na panele ścienne PCV do przedpokoju. Sąsiad pracował w branży i polecił mi najlepsze panele, jakie były dostępne na rynku. Nawet zadeklarował pomoc i obiecał mi je za darmo zamontować. Byłam zadowolona z jego propozycji i jeszcze tego samego dnia pojechałam do sklepu z panelami, który polecił mi sąsiad. wybrałam takie w jasnoszarym kolorze, bo pasował on do mebli, które miałam w przedpokoju. Podłoga była wyłożona płytkami w takim samym kolorze i wiedziałam, że wszystko będzie do siebie idealnie pasowało. Kupiłam tyle paneli, ile kazał mi sąsiad. Wymierzył mój cały przedpokój i dlatego wiedział ile było trzeba. Panele ścienne były w ogromnym wyborze i prezentowały się bardzo elegancko. Na dodatek utrzymanie ich w czystości nie wiązało się z żadnymi ogromnymi pracami. Takiego właśnie rozwiązania potrzebowałam. Sąsiad już następnego dnia zabrał się za montaż paneli.

w przedpokoju od tego czasu już zawsze było czysto. Panele ścienne zrobiły na mnie tak ogromne wrażenie, że zaczęłam rozważać ich montaż w salonie i sypialni. Dzięki temu miałabym w każdym pomieszczeniu elegancki wystrój a lubiłam mieszkać nowocześnie i komfortowo.