Maj 17, 2019 Moda 0

Jestem osobą bardzo pracowitą. Jestem oddana swojej pracy, ponieważ chcę rozwinąć swoją karierę, najbardziej jak tylko jest to możliwe. Dlatego też bardzo często zostaję po godzinach, wracając późno do domu. Ostatnio moje trudy zostały wynagrodzone, ponieważ otrzymałam awans. Aby się nagrodzić, postanowiłam kupić sobie zegarek.

Piękny zegarek w nagrodę za awans

zegarki damskie OmegaGdy dowiedziałam się o awansie, byłam bardzo szczęśliwa. Oczywiście, wiązało się to z przejęciem dodatkowych obowiązków. Przyjemniejszym aspektem była jednak podwyżka i okazjonalna premia. Premia, którą postanowiłam przeznaczyć na nagrodę dla siebie. Od dawna chciałam kupić sobie coś ładnego. Zamarzył mi się jednak zegarek. W pewną sobotę udałam się więc do galerii handlowej, by pochodzić po tamtejszych butikach z zegarkami. Chciałam mieć rozeznanie, jakie modele najbardziej mi się podobają, i jakie są ich ceny. Chodząc od jednego do drugiego sklepu, w końcu dostrzegłam coś interesującego. Podeszłam więc do gablotki, a w niej znajdowały się zegarki damskie Omega. Modele czasomierzy tej marki niemal od razu wpadły mi w oko, a w szczególności jeden z nich. Był przepiękny, elegancki, ale zarazem nowoczesny. Od razu zapragnęłam go mieć, chcąc, by na co dzień ozdabiał mój nadgarstek. Cena nie była dla mnie przeraźliwie wysoka, więc nie wahając się, powiadomiłam ekspedientkę, że chcę dokonać zakupu. Uśmiech cisnął mi się na usta, byłam wtedy bardzo szczęśliwa.

Kiedy wróciłam do domu, mąż bardzo pochwalił mój zakup. Powiedział, że po takiej ilości czasu spędzanego w pracy, bardzo dobrze, że zrobiłam coś dla siebie, kupując coś, co tak mi się spodobało. Jego opinia bardzo mnie ucieszyła. Zegarek nosi się świetnie i jest naprawdę solidnie wykonany. Jestem przekonana, że posłuży mi bardzo długo.