Wrzesień 7, 2017 Motoryzacja 0

 

Mieszkam w Katowicach wraz z moją dziewczyną w jednym z bloków. Wiedziemy spokojne życie i często mijamy się, gdyż oboje pracujemy i tylko wieczorami mamy czas dla siebie. Z racji tego, że niedługo moja dziewczyna ma urodziny, chciałem przygotować dla niej coś specjalnego.

Jak wynająłem luksusowe auto?

luksusowy samochód do wynajęcia w KatowicachZależało mi na tym, aby wynająć na prezent limuzynę. Chciałem spędzić w niej czas z dziewczyną wraz z kilkoma znajomymi. Pojeździć po Katowicach, przeżyć tę prestiżową chwilę chociaż raz w życiu i sprawdzić jak to jest jeździć tego typu autem. Na sam koniec wrócić do nas do domu i dokończyć imprezę w zaciszu czterech ścian. Akurat tak się składa, że mój dobry kolega jest kierowcą limuzyny i bez problemu może robić za szofera. Luksusowy samochód do wynajęcia w Katowicach to było to, czego potrzebowałem. Tak też zrobiłem, zadzwoniłem do niego i dowiedziałem się jak przebiega cały proces. Po zapłacie czy też przed, limuzyna podjeżdża do wskazanego miejsca i do zakończenia się czasu możemy robić, co chcemy. Tak też zrobiliśmy. Umówiliśmy się z naszymi znajomymi pod jedną z galerii handlowych i to właśnie tam limuzyna miała nas odebrać. Nikt z nas takim autem jeszcze nie jeździł, dlatego gdy ujrzeliśmy na horyzoncie długie, ciemne auto wraz z przyciemnianymi szybami byliśmy bardzo podekscytowani. Wiedzieliśmy, że wieczór będzie bardzo udany, gdyż naszym kierowcą był dobrze znany mi kolega. Jeździliśmy przez kilka godzin, odwiedzając co jakiś czas sklepy aby nabyć trochę jedzenia czy też picia.

Na sam koniec, wróciliśmy do mnie, aby spędzić jeszcze trochę czasu, potańczyć i dopić resztki alkoholu. Świetnie się bawiliśmy, a sama jazda limuzyną była niezapomnianym doświadczeniem. Każdej osobie mogę polecić tego typu wynajęcie, gdyż jest to świetny pomysł na spędzenie razem czasu.