4 czerwca, 2021 Nieruchomości 0

Mąż dostał naprawdę lukratywną ofertę pracy. Oznaczała jednak ona, że byśmy musieli na stałe przenieść się do Lublina. Mieszkaliśmy do tej pory w Toruniu i sama do końca nie byłam pewna, czy to jest odpowiedni czas na przeprowadzkę, jednak ostatecznie uznaliśmy, że w końcu spróbujemy. Liczyliśmy, że ta nowa praca da nam jeszcze większe możliwości, a ja i tak pracowałam z domu, więc nie robiło mi różnicy, gdzie tak naprawdę stacjonuję.

Lublin i okolice – oferty nowych domów

nowe domy lublin i okoliceTo, co powodowało, że nie byłam pewna, czy to dobry czas na przeprowadzkę, to fakt, że właśnie mieliśmy zacząć szukać nowego domu. Mieliśmy już odłożone pieniądze i w końcu mieliśmy ruszać na poszukiwania odpowiedniego miejsca do zamieszkania. Mąż jednak przekonał mnie, że możemy poszukać domu w Lublinie, tym bardziej, że tak naprawdę nic w Toruniu nas nie trzymało. Nowy pracodawca męża tak bardzo chciał mieć go w swojej firmie, że zaproponował wynajem kilkumiesięczny jednego z mieszkań, które należały do firmy. W ten sposób mieliśmy mieć czas na sprawdzenie jak wyglądają nowe domy Lublin i okolice mógł nam zaproponować. Tak więc, będąc już na miejscu, rozpoczęliśmy bardzo srogie poszukiwania. I ku mojemu zdziwieniu, oferta nowych domów była o wiele bardziej efektowna niż oferta, którą mogliśmy znaleźć w Toruniu. Przejrzeliśmy kilka domów i mieliśmy już tylko jeden problem – wszystkie były idealne, więc trudno nam było się zdecydować na konkretny. Ale w końcu decyzję trzeba było podjąć.

Teraz już jesteśmy na etapie urządzania się. Nie spodziewałam się, że tak szybko nam to wszystko pójdzie. Gdybym wiedziała, że tak to będzie wyglądać, to na pewno nie miałabym takich wątpliwości co do samej wyprowadzki do Lublina. Tu teraz jest nasze nowe, lepsze życie.