Sierpień 3, 2017 Sklepy i zakupy 0

Mój brat jest teraz w takim wieku, że chce imponować swoim kolegom. Znam to, ponieważ też kiedyś taka byłam. Pracuję już i często daje mu się namówić na jakieś zakupy. Ma on do mnie podejście i wie co zrobić, żebym się zgodziła coś mu kupić.

Brat wszystkim chwali się swoją koszulką KOKA

Koszulka KOKAKrzysiek ostatnio przyszedł ze szkoły pobudzony i już się domyśliłam, że będzie czegoś ode mnie chciał. Akurat tego dnia dostałam wypłatę i tylko czekałam aż do mnie przyjdzie zagadać. Krzysiek długo nie czekał, bo już po obiedzie do mnie przyszedł. Powiedział, że kolega, który wszystkim lubi się chwalić ma nową koszulkę i on też chciałby taką dostać. Kolega powiedział, że nikt takiej nie ma i czuje się wyjątkowo. Koszulka KOKA, o której mówił brat jest mi znana, ponieważ dużo osób taką chce nosić. Wiedziałam, że mojemu bratu dość zależy na tej koszulce i zapytałam czy wie gdzie ją kupić. Skubany się dokładnie przygotował, bo podał mi dokładnie w jakim sklepie jest ona dostępna i w jakich rozmiarach. Chciał tam pójść od razu, bo bał się, że wykupią mu tę koszulkę a zostały tylko dwie sztuki w jego rozmiarze i ulubionym kolorze. Nawet nie zdążyłam się zgodzić a on już mnie ciągnął do sklepu. Obiecał, że jak mu kupię tę koszulkę to będzie mój pokój sprzątał przez cały tydzień. Jego propozycja była tak kusząca, że od razu się zgodziłam. Prawie biegliśmy do tego sklepu, bo Krzyśkowi było tak spieszno. Na szczęście koszulka była dostępna i ją od razu kupiliśmy. Brat nawet jej nie przymierzył.

Koszulka pasuje na niego idealnie. Wiem, że był w tym sklepie wcześniej i zdążył ją przymierzyć. Teraz chodzi dumny a kolega, który wcześniej chwalił się taką koszulką był zaskoczony, że brat także taką posiada. Krzyśiek sprzątał mi pokój tak jak obiecał.