6 października, 2019 Dom 0

Dzisiaj przyjechała do naszego sklepu dostawa. Zazwyczaj raz w miesiącu robię porządne zamówienie i wówczas nasi pracownicy mają sporo roboty. Prowadzę sklep od wielu lat i bardzo jestem zadowolona z mojej pracy. Mój sklep dobrze się rozwija. Nie zawsze było łatwo, nie zawsze miałam dużo klientów ale nie poddałam się nigdy. Jestem z tego dumna.

Plastikowe okna są chętnie zamawiane

okna plastikowe SiedlceTrzeba walczyć o swoje marzenia, swoją niezależność i robić wszystko żeby było dobrze. Współpracuję od wielu lat z dobrymi kontrahentami ale staram się także wprowadzać do sklepu nowości. Daję szansę różnym firmom i to od nich zależy czy zostaną u nas czy będziemy z nich rezygnować. Dla mnie najważniejsza jest jakość zamówionego towaru. Najbardziej klienci chwalą okna plastikowe Siedlce, które wprowadziłam do oferty jakiś czas temu. Okna bardzo mi się spodobały bo są inne, wyróżniają się. Można je zamawiać w standardowych wymiarach. Producent ma w ofercie także okna w większych lub mniejszych wymiarach jeśli jest takie zapotrzebowanie.  Producent zapewnia także w swojej ofercie różne kolory ram, jeśli klient ma fantazję, żeby jego okna nie były standardowe to przy niewielkiej dopłacie może zamówić sobie z katalogu jakiś inny kolor. W moim sklepie są różne katalogi i klienci mają do nich wgląd. Dobrym rozwiązaniem jest fakt, że mogą okna plastikowe Siedlce zamówić u mnie w sklepie i u mnie także je odebrać lub zamówić bezpośrednio dostawę do domu.

Dostawa jest dodatkowo płatna ale nie są to duże koszty i wielu klientów się na to decyduje. Ja sama także posiadam te okna w swoim domu. Jestem z nich bardzo zadowolona. Spełniają wszystkie moje oczekiwania. Są łatwe w utrzymaniu czystości, zapewniają dużo ciepła a poza tym pięknie się prezentują a to też jest ważne.