Listopad 2, 2018 Medycyna 0

Z natury byłam blondynką, ale często eksperymentowałam z kolorem. Nie zawsze mi to wychodziło i wyglądałam mało atrakcyjnie. Ostatecznie zdecydowałam się wrócić do swojego naturalnego koloru, jednak chciałam go w jakiś sposób ożywić, żeby włosy wyglądały na piękne i zdrowe.

Włosy pofarbowane profesjonalną farbą bez amoniaku

farby do włosów blondByłam zmęczona ciągłym stosowaniem różnych preparatów czy rozjaśniaczy, które stosowałam w ostatnim czasie, żeby pozbyć się ciemnego koloru z włosów. Szukałam jakiejś bezpiecznej farby do włosów blond, która ożywiłaby mój kolor i nadała włosom świetlistych refleksów. Włosy zawsze farbowałam w zaciszu domowym, bo umiałam to robić. Poszłam po pracy do nowo otwartej drogerii, ponieważ od koleżanki dowiedziałam się, że była tam stylistka, która doradzała w wyborze kosmetyków i farb do włosów. Liczyłam więc na skuteczną pomoc. W drogerii dostępnych było wiele farb do jasnych włosów i nawet znalazłam taką bez amoniaku. Musiałam zadbać o włosy i chciałam farbę, która nie była inwazyjna dla struktury włosa. Stylistkę dostrzegłam bardzo szybko i od razu do niej podeszłam, gdyż nikogo akurat nie obsługiwała. Opowiedziałem historię swoich włosów i poprosiłam o pomoc w wyborze właściwej farby dla blondynek. Stylistka posiadała ogromną wiedzę i poleciła mi konkretną farbę dla blondynek, która nie zawierała amoniaku. Zaraz po powrocie z zakupów postanowiłam pofarbować swoje włosy. Zużyłam dwa opakowania farby, ponieważ miałam bardzo długie włosy.

Właśnie takiej farby potrzebowałam. Moje włosy w końcu odzyskały blask i wyglądałam pięknie. W jasnych włosach czułam się najlepiej i postanowiłam zaprzestać eksperymentowania z kolorami. Znalazłam też idealną dla siebie farbę, która zamierzałam stosować już za każdym razem.