12 lipca, 2016 Rozrywka 0
gry alexander

To nie był mój dzień, szef zdenerwował mnie w pracy, nie dostałem podwyżki a w dodatku wracając do domu popsuł mi się samochód. Po powrocie do domu, moja żona wiedziała już, ze coś jest nie tak, więc nawet nie drążyła tematu, tylko zapytała czy jestem głodny.

Gry Alexander idealne w każdej sytuacji

gry alexanderGdy jestem zdenerwowany nie lubię za dużo rozmawiać, bo nie mogę się skupić i drażni mnie to. Mój szesnastoletni syn, wrócił niedługo po mnie do domu. Ściągnął buty i przeszedł obok nas nie mówiąc ani słowa. Usiadłem do komputera, w przeglądarce była otwarta karta na której był internetowy sklep z zabawkami, na stole obok leżały ulotki, na których widniały klocki lego. Zapytałem żony, czego szukała na stronie, powiedziała że przeglądała zabawki dla niemowląt dla jej koleżanki, która niedawno urodziła synka. Wszedłem na stronę elektronicznego dziennika mojego syna i to co tam zobaczyłem, było początkiem końca. Nie wytrzymałem, z krzykiem zawołałem go, aby zszedł na dół, przyszedł już przebrany w jego ulubioną koszulkę z napisem gry alexander, którą dostał od swojego wujka, a mojego brata na urodziny z racji tego, że tam pracuje. Zapytał o co chodzi, wykrzyczałem mu, że jego oceny są nie do przyjęcia a żona tylko mnie uspokajała. Powiedziała, że dość tego wszystkiego, i jeżeli chcemy się wyżyć, możemy to zrobić grając w gry zręcznościowe, przyniosła nowo zapakowaną grę. Powiedziała, że to miało być na moje urodziny, ale w tej sytuacji, daje mi ja już teraz.

 

Faktycznie podczas gry emocje opadły. Syn przeprosił za swoje oceny obiecując poprawę, ja przeprosiłem za to, ze krzyczałem na niego. Wtedy uświadomiłem sobie jedną rzecz, że gry łączą ludzi.