Październik 26, 2018 Biznes 0

Unia Europejska to wspólnota państw i wartości, które je łączą. Jedna z nich jest solidarność. Dlatego my, jako państwo na dorobku, dostaliśmy większą pomoc finansową. Co zresztą zostało przez polskie władze perfekcyjnie zagospodarowane, a Polska stała się bardziej nowoczesna i znacznie bardziej zamożna. 

Czy we Włocławku uzyskamy pomoc funduszy unijnych?

fundusze unijne włocławekJeżeli chcemy przystąpić do rywalizacji o fundusze unijne, to bardzo dobrze wybraliśmy. To bardzo dobry i skuteczny pomysł na zdobycie funduszy na własną działalność gospodarczą, bądź jej dofinansowania. Fundusze unijne leją się do Polski sporym strumieniem. Korzystają z nich instytucje państwowe, kulturalne, a nawet kościoły. To ze środków unijnych remontuje się stare kamienice, historycznych polskich miast. Przeprowadza się modernizację teatrów, filharmonii, czy kin. Dzięki funduszom unijnym powstają również nowe instytucje i fundacje. Unia Europejska świadczy swoimi dotacjami niebywałą pomoc. Dzięki nim dziesiątki tysięcy rodaków, posiada dziś własne, dobrze prosperujące firmy i poważne przedsiębiorstwa. Jeżeli potrzebne są nam fundusze unijne Włocławek jest miastem, w którym możemy je uzyskać. W naszym mieście, co jakiś czas startują nowe edycje projektów, których stawką jest uzyskanie funduszy unijnych. Warto się o nie starać, bo czasem przyznawane są dotacje sięgające kilkudziesięciu tysięcy złotych. Do projektów może przystąpić każdy, kto spełni wymagane kryteria, danego projektu. Tylko kiedy je spełniamy przechodzimy do dalszego etapu.

Polacy, dzięki dotacjom unijnym żyją znacznie lepiej. W porównaniu z innymi krajami Unii Europejskie, które zostały przyjęte równo z nami, żaden nie spożytkował tak dobrze swoich dotacji jak Polska. Ale nie ma w tym nic dziwnego, w Polsce zajmują się tym wykwalifikowani i doświadczeni urzędnicy.