31 lipca, 2016 Sport 0
rowery holenderskie

Nie zarabiam dużo, ale zawsze coś sobie z wypłaty odkładam na konkretny cel, żeby umilić sobie potem życie czymś większym. Obecnie zbieram na rower. Jest to dość spory wydatek, więc na pewno kilka miesięcy będę odkładać na niego pieniądze. Co prawda, rowery miejskie jeszcze nie są aż tak kosztowne jak inne warianty tych pojazdów.

Rowery holenderskie są najsłynniejszymi rowerami

rowery holenderskieZwłaszcza te bardziej specjalistyczne, zaawansowane technicznie mogą kosztować grube tysiące. Powiedzmy, że rowery holenderskie można jeszcze kupić za względnie rozsądną jak na moje zarobki kwotę. Sporo jednak pieniędzy schodzi mi na życie, więc muszę rozsądnie podejść do tego zakupu. Wiem, że oczekiwanie na ten robiony samej sobie prezent tylko zwiększy moją radość, kiedy będę mogła już sobie na niego pozwolić. Już nawet patrzyłam na rowery miejskie sklep lokalny oferuje ich sporo. Wybrałam sobie ten, który najbardziej mi się podoba. Niestety jednak może się okazać, że już go nie będzie, kiedy wreszcie uzbieram potrzebną kwotę. Myślałam nad tym, żeby może zakupić go na raty, tak bardzo był w moim guście. Zrezygnowałam jednak z tego pomysłu, ponieważ nie było możliwości skorzystania z rat zero procent. Nie jestem zaś zwolenniczką wydawania dwa razy większej kwoty niż potrzeba.

Wolę już oszczędzić na koncie oszczędnościowym potrzebne finanse, a później będę się martwić. Na pewno, jeśli nie ten model, to inny mi się jeszcze spodoba. Ja nie jestem za bardzo wybredna i podoba mi się bardzo wiele rzeczy. Myślę więc, że bez problemu znajdę nowy rower. Najważniejsze, żeby na niego zarobić.