2 kwietnia, 2018 Sport 0

Na rynku rowerowym od lata panuje walka o klienta ponieważ konkurencja nie śpi i ciągle wprowadza jakieś nowości, bądź ulepszenia, które maja skutecznie zachęcić do zakupu sprzętu. Każdy znajdzie rower dla siebie od dziecięcego, damskiego po męski model, w atrakcyjnej cenie.

Dziecięce rowery Kross na rynku

dziecięcy rower krossFirma Kross jest znaną i renomowaną firmą, produkującą niezawodne rowery od wielu, wielu lat. Są specjalistami w swojej dziedzinie i też dlatego ich sprzęt jest najczęściej wybierany przez klientów. Szeroka oferta rowerów dla dzieci, kobiet i mężczyzn oraz zawodowych kolarzy, to podstawowy asortyment tej firmy. Dziecięcy rower Kross już dawno temu skradł serca rodziców ze względu na swoje walory, które go wyróżniają na tle konkurencji. Jest on wykonany z wysokiej jakości aluminium, które jest lekkie i bezpieczne w użytkowaniu. Jego profil jest tak stworzony, aby był jak najbardziej ergonomiczny i komfortowy dla dziecka podczas jazdy. Specjalna osłona na łańcuch zabezpiecza dziecko przez pobrudzeniem i ewentualnym wplątaniem się nóżki w trakcie jazdy. Rowerek dziecięcy Kross ma tylny hamulec typu kontra, który zadziała w chwili kiedy dziecko naciśnie pedały w przeciwna stronę do kierunku jazdy. Jest to bezpieczne rozwiązanie, które wyklucza gwałtowne zatrzymanie się. Dodatkowe, odblaskowe lampki zwiększają bezpieczeństwo jazdy przez doskonałą widoczność dziecka po zmroku. Rowery Kross mają w zestawie małe, boczne kółka, które bardzo się przydają w trakcie nauki jazdy, bo kontrolują pozycję i zapobiegają wywróceniu.

Dziecięce rowery mają na celu bezpieczną naukę naszego malucha na czterech a następnie na dwóch kółkach. Im więcej przejechanych metrów, kilometrów, tym szybciej nasze dziecko stanie się zawodowym kierowcą doskonałego sprzętu bez kół pomocniczych.