19 lipca, 2020 Usługi 0

Całkiem niedawno kupiłem sobie nowy ekspres do kawy. Zdecydowałem się na sprzęt, który z całą pewnością mogę uznać za jeden z lepszych. Kupiłem urządzenie inteligentne, które działa bardzo intuicyjnie. Wystarczy mi wcisnąć jeden przycisk, żeby ekspres zrobił mi moją ulubioną latte. Kupując ekspres od razu wykupiłem sobie również dodatkowy pakiet serwisowy.

Mam darmowe serwisowanie ekspresu przez pięć lat

serwis ekspresów do kawy warszawaProducent urządzenia, które kupiłem, oferuje możliwość wykupienia dodatkowego pakietu usług serwisowych. Polega to na tym, że za kilkaset złotych zapłaconych dodatkowo, mogę korzystać z usług serwisowania i konserwacji urządzenia przez kolejne pięć lat od dokonania zakupu. Nie muszę w tym czasie martwić się o jakiekolwiek prace serwisowe związane z posiadanym ekspresem. Wystarczy mi tylko poinformować mój dedykowany serwis ekspresów do kawy Warszawa o konieczności przeprowadzenia prac serwisowych. Jeśli muszę wyczyścić swój ekspres to wystarczy, że zadzwonię do serwisu i zgłoszę taką konieczność. Mogę wysłać swój ekspres do serwisu kurierem albo zamówić usługę serwisu do domu. W każdym razie za naprawdę niewielkie pieniądze mam możliwość korzystania z usług serwisu w każdym zakresie prac związanych z moim ekspresem. Mój ekspres nie jest w tym zakresie wyjątkowy, ponieważ praktycznie każdy producent oferuje możliwość wykupienia pakietu opieki serwisowej nad urządzeniem. A naprawdę warto z takiej możliwości skorzystać.

Jeśli mój ekspres wymaga czyszczenia to nie muszę zajmować się tym osobiście. W zupełności wystarczy, że poinformuję o takiej konieczności dedykowany serwis. Kupując swój ekspres dokupiłem od razu pakiet usług serwisowych. W skład takiego pakietu wchodzi zarówno czyszczenie ekspresu jak i wszelkie jego naprawy przez okres pięciu lat od daty zakupu.