6 sierpnia, 2018 Sport 0

 

Posiadanie roweru nie jest niczym nadzwyczajnym. Jednak co innego jest w przypadku roweru elektrycznego. To sprzęt godny dwudziestego pierwszego wieku. Pozwalający osiągać maksimum przyjemności z jazdy oraz taki, na którym czuć przypływ adrenaliny.

Elektryczny rower Haibike

haibike hardsevenRowery elektryczne to pojazdy ekskluzywne, na które nie każdy może sobie pozwolić. Stworzone z najlepszych komponentów i dostosowane do szybkiej jazdy, zarówno w terenie, jak i w mieście. Nie inaczej jest w przypadku omawianego modelu. Haibike Hardseven, to jednoślad, stworzony i zaprojektowany z myślą o mężczyznach. Jego rama ma dłuższą ramę poziomą i pionową, jak również większe koła – w stosunku do damskich rowerów. Pomaga to jeździć w wyprostowanej pozycji i cieszyć się znacznie bardziej komfortową jazdą. Pozycja, jaką wymusza rower pozwala też na bardziej ekstremalną jazdę w terenie, a możliwość zamontowania szerokich kół, sprawi, że trudnością nie będą błoto, muł i liście, czy inne przeszkody spotykane w terenie. Centralny silnik zainstalowany w Haibike’u pozwala na lepsze rozłożenie napędu tylnego oraz przedniego. Umożliwia to wjechanie pod nawet najbardziej strome wzniesienie. Silnik w Hardseven pozwala na przejechanie ponad osiemdziesięciu kilometrów na jednym ładowaniu, a to wszystko dzięki pojemnemu akumulatorowi 400 Wh. Ładowanie baterii w tym jednośladzie to jedyne trzy i pół godziny, co stanowi doskonały wynik w porównaniu z innymi rowerami w tym segmencie.

Rowery elektryczne nie należą do najtańszych sprzętów. Za ten model trzeba zapłacić nieco ponad dziesięć tysięcy złotych. Jednak w zamian otrzymujemy niepowtarzalne wrażenia, których nie da nam nawet motocykl. Dlatego warto zainwestować w tego rodzaju sprzęt i cieszyć się radością z jazdy.