12 marca, 2021 Maszyny i urządzenia 0

Wiele osób stawia na zakup traktorków ogrodowych, ponieważ doskonale sprawdzają się przy koszeniu zarówno dużych, jak i niewielkich powierzchni. Ponadto, bywają przydatne także przy pracach porządkowych oraz mulczowaniu.

Traktorek Yanmar od Kuboty

kubota yanmarTraktorki ogrodowe, mimo bardzo małych rozmiarów są pojazdami niezwykle efektywnymi i szybkimi. Duża w tym zasługa oczywiście mocnego silnika, a także niezwykle precyzyjnych powierzchni tnących. Jeżeli chodzi o obsługę, sprowadza się ona jedynie do przekręcania kluczyka w stacyjce i używania dwóch pedałów nożnych więc jest zupełnie bezproblemowa i nawet nieco starsi użytkownicy na pewno docenią tę prostotę. Jednymi z najpopularniejszych traktorków ogrodowych na rynku są Kubota Yanmar. Jest tak, ponieważ ich jakość jest najwyższa, a przy tym są relatywnie niedrogie. Można je kupić za mniej niż osiem tysięcy, podczas, gdy pojazdy konkurencyjne kosztować mogą nawet dwa-trzy tysiące drożej. Taka kwota robi różnicę, zwłaszcza, że jeżeli nie ma różnicy w jakości, to nie ma sensu przepłacać. Kubota Yanmar możemy kupić w sklepach ze sprzętem ogrodniczym, zarówno stacjonarnych, jak i tych, których przestrzenią działalności jest internet. Jednak jeśli chodzi o wybór, to zdecydowanie większy dają nam sklepy online. One też, często prowadzą sprzedaż pojazdów używanych, wśród których najtańsze, możemy kupić już za około cztery-pięć tysięcy złotych. Pamiętać należy, że to pojazd o konstrukcji otwartej, należy więc zadbać o miejsce w garażu lub o zainstalowanie specjalnej wiaty.

Pojazdy koszące Kubota uchodzą za jedne z najlepszych, a to z racji tego, że są najwyższej jakości, a ich cena jest rozsądna. Mają też bardzo atrakcyjny, wyróżniający je design, dzięki czemu, już na pierwszy rzut oka, wiemy, że jest to traktorek właśnie tej marki.