7 kwietnia, 2016 Hobby 0
jack maszyny

Zastanawiałam się długo nim kupiłam pierwszą maszynę do szycia. Zdecydowałam się na model przemysłowy, który wydawał mi się najlepiej pasować do potrzeb prowadzonej firmy.

Jack maszyny – zdecydowanie godne polecenia

jack maszynyNiestety okazało się później, że się pomyliłam, ponieważ w warunkach domowych znacznie lepiej sprawdziłaby się maszyna nieco mniejsza. Człowiek uczy się na błędach. Niemniej jednak warto podkreślić, że jack maszyna była bardzo dobrej jakości. Nic mi się przez długi czas nie psuło, mimo że dość mocno ją eksploatowałam. Poza tym miała doskonałe parametry, które jednak lepiej sprawdziłyby się w przemyśle. Udało mi się dzięki temu sprzedać ją później korzystnie jednej firmie. Jack overlock, bo była to właśnie maszyna do wykończeń, łączenia ze sobą tkanin oraz eleganckiego obszywania, na pewno zszył jeszcze niejeden materiał. Ja zaś poszukałam innego modelu, który bardziej by pasował do potrzeb. Wiem jednak, że jack maszyny to klasa sama w sobie i gdyby tylko bardziej odpowiadały moim celom, to bym się nie zastanawiała i kupiła jedną z nich. Może tylko nie wiedziałaby, którą wybrać, bo jest ich sporo. Mogę z czystym sumieniem polecić niejednej pani. Na pewno zarówno overlocki jak i stębnówki mają najwyższej jakości. Trzeba się tylko dobrze przyjrzeć potrzebnym parametrom.

Cóż, ja poszukałam sobie innej maszyny, ale ktoś na tym skorzystał. Nie traktuję więc tego zakupu jako wielkiego problemu. Czasami tak bywa, że dany produkt się nie sprawdzi. Nie jest to jednak wielki kłopot, jeśli może posłużyć komuś innemu.