27 października, 2018 Zdrowie i dieta 0

Duże firmy, zatrudniające ponad dwudziestu pracowników, często organizują różne przyjęcia i imprezy okolicznościowe dla osób zatrudnionych. Jest to najczęściej Wigilia, Święta Wielkanocne, czy urodziny szefa. Jeżeli mają warunki, to impreza odbywa się w siedzibie firmy.

Gdzie zamówić dania cateringowe?  

catering dla firm warszawaNa każdą okoliczność potrzebne jest jedzenie i picie. Imprezy firmowe mają specyficzny charakter i potrzebują też odpowiedniej oprawy. Jeżeli właściciel potrzebuje znaleźć dobry catering dla firm Warszawa będzie miastem, gdzie wiele lokalnych firm, zajmuje się dowozem do klienta gotowych dań i przekąsek. Zanim zostanie podpisana umowa, musimy wybrać menu i dania, które nas interesują. W zależności od okoliczności, może to być barszcz czerwony z uszkami, żurek, krokiety, czy klasyczny bigos. Zakres dań jest dowolny i możemy sobie zażyczyć nawet bardziej wykwintne dania. Potrawy z cateringu są ręcznie wykonywane z najlepszych składników i przyjeżdżają do klienta robione tego samego dnia, na specjalnych talerzach, lub półmiskach. Poza daniami głównymi, firmy zamawiają też przeróżne przekąski w formie małych kanapeczek, koreczków, czy babeczek wytrawnych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, gdyż catering jest dowożony w wyznaczone miejsce na wcześniej ustaloną godzinę i nie trzeba się martwić o zmywanie i sprzątanie po posiłku, gdyż zrobi to firma cateringowa, albo resztki sami wyrzucimy do śmieci jeżeli zostaną dostarczone na jednorazowych talerzach. Zamówienia najlepiej składać telefonicznie, albo osobiście.

Dla firmy korzystającej z takich usług, liczy się profesjonalizm i szybka realizacja zlecenia. Cena za catering zależy od ilości dań i ich rodzajów. Każda firma ma swój cennik i określone dania, oraz przekąski, które wykonuje, ale zawsze można zlecić coś, co wykonają specjalnie dla nas.